Heerlijk eten met een geweldig uitzicht over het water – dat is de horeca op het Oostereiland in een notendop. Dit voormalige gevangeniseiland kreeg in 2011 een compleet nieuwe bestemming, waarbij historie en vernieuwing hand in hand gingen. Naast stijlvolle appartementen kwamen er een museum, een bioscoop, een hotel en een sfeervol restaurant, waardoor het eiland uitgroeide tot een bruisende culturele hotspot in Hoorn.
De geschiedenis is hier nog overal voelbaar. De robuuste kenmerken van de oude gevangenis zijn intact gebleven, wat het Oostereiland een unieke sfeer geeft. Bezoekers van het Museum van de 20e Eeuw en Cinema Oostereiland weten de brasserie al goed te vinden, maar ook andere passanten zijn van harte welkom om hier te genieten van een hapje en een drankje.
Bij mooi weer lonkt het ruime terras op de sfeervolle binnenplaats, een ideale plek om te ontspannen in een bijzondere omgeving. Of je nu komt voor cultuur, geschiedenis of gewoon een fijne plek aan het water, het Oostereiland biedt het allemaal!
Schuijteskade 5
1621 DE Hoorn
Telefoon: 0229 820 246
Mail: info@hotel-oostereiland.nl
www.hotel-oostereiland.nl